Number To Word (FieldFormatter) (1.0.2) - en to es translation catalogue (35 entries)

en: Prefix
es: Prefijo

en: Suffix
es: Sufijo

en: Language
es: Idioma

en: Field
es: Campo

en: Arabic
es: Árabe

en: English
es: Inglés

en: French
es: Francés

en: Italian
es: Italiano

en: Spanish
es: Español

en: Space
es: Espacio

en: Bulgarian
es: Búlgaro

en: Czech
es: Checo

en: Danish
es: Danés

en: Dutch
es: Holandés

en: German
es: Alemán

en: Hungarian
es: Húngaro

en: Indonesian
es: Indonesio

en: Polish
es: Polaco

en: Romanian
es: Rumano

en: Russian
es: Ruso

en: Slovak
es: Eslovaco

en: Swedish
es: Sueco

en: Turkish
es: Turco

en: Lithuanian
es: Lituano

en: Comma (,)
es: Coma (,)

en: Capitalize first letter
es: Poner la primera letra en mayúscula

en: Azerbaijani
es: Azerí

en: Estonian
es: Estonio

en: Persian
es: Farsi

en: Georgian
es: Georgiano

en: Latvian
es: Letón

en: Malay
es: Malayo

en: Albanian
es: Albanés

en: Turkmen
es: Turcomano

en: Ukrainian
es: Ucraniano
