Number To Word (FieldFormatter) (1.0.2) - en to fi translation catalogue (35 entries)

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: Language
fi: Kieli

en: Field
fi: Kenttä

en: Arabic
fi: arabia

en: English
fi: englanti

en: French
fi: ranska

en: Italian
fi: italia

en: Spanish
fi: espanja

en: Space
fi: Välilyönti

en: Bulgarian
fi: bulgaria

en: Czech
fi: tšekki

en: Danish
fi: tanska

en: Dutch
fi: hollanti

en: German
fi: saksa

en: Hungarian
fi: unkari

en: Indonesian
fi: indonesia

en: Polish
fi: puola

en: Romanian
fi: romania

en: Russian
fi: venäjä

en: Slovak
fi: slovakki

en: Swedish
fi: ruotsi

en: Turkish
fi: turkki

en: Lithuanian
fi: liettua

en: Comma (,)
fi: Pilkku (,)

en: Azerbaijani
fi: azeri

en: Estonian
fi: viro (eesti)

en: Persian
fi: farsi (persia)

en: Georgian
fi: georgia

en: Latvian
fi: latvia (lätti)

en: Malay
fi: malaiji

en: Albanian
fi: albania

en: Turkmen
fi: turkmeeni

en: Ukrainian
fi: ukraina

en: Yoruba
fi: joruba
