Number To Word (FieldFormatter) (1.0.2) - en to gl translation catalogue (36 entries)

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Language
gl: Idioma

en: Field
gl: Campo

en: Arabic
gl: Árabe

en: English
gl: Inglés

en: French
gl: Francés

en: Italian
gl: Italiano

en: Spanish
gl: Español

en: Space
gl: Espazo

en: Bulgarian
gl: Búlgaro

en: Czech
gl: Checoslovaco

en: Danish
gl: Dinamarqués

en: Dutch
gl: Holandés

en: German
gl: Alemán

en: Hungarian
gl: Húngaro

en: Indonesian
gl: Indonesio

en: Polish
gl: Polaco

en: Romanian
gl: Romanés

en: Russian
gl: Ruso

en: Slovak
gl: Eslovaco

en: Swedish
gl: Sueco

en: Turkish
gl: Turco

en: Lithuanian
gl: Lituano

en: Comma (,)
gl: Coma (,)

en: Capitalize first letter
gl: A primeira letra en maiúsculas

en: Azerbaijani
gl: Azerbaianés

en: Estonian
gl: Estonio

en: Persian
gl: Persa

en: Georgian
gl: Xeorxiano

en: Latvian
gl: Letón

en: Malay
gl: Malayo

en: Albanian
gl: Albanés

en: Turkmen
gl: Turcomano

en: Ukrainian
gl: Ucraniano

en: Yoruba
gl: Ioruba
