Number To Word (FieldFormatter) (1.0.2) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: Language
gu: ભાષા

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Arabic
gu: અરેબિક

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: French
gu: ફ્રેન્ચ

en: Italian
gu: ઇટાલિયન

en: Spanish
gu: સ્પેનિશ

en: Russian
gu: રશિયન
