Number To Word (FieldFormatter) (1.0.2) - en to hu translation catalogue (37 entries)

en: Prefix
hu: Előtag

en: Suffix
hu: Utótag

en: Language
hu: Nyelv

en: Field
hu: Mező

en: Arabic
hu: arab

en: English
hu: angol

en: French
hu: francia

en: Italian
hu: olasz

en: Spanish
hu: spanyol

en: Space
hu: Szóköz

en: Bulgarian
hu: bolgár

en: Czech
hu: cseh

en: Danish
hu: dán

en: Dutch
hu: holland

en: German
hu: német

en: Hungarian
hu: magyar

en: Indonesian
hu: indonéz

en: Polish
hu: lengyel

en: Romanian
hu: román

en: Russian
hu: orosz

en: Slovak
hu: szlovák

en: Swedish
hu: svéd

en: Turkish
hu: török

en: Lithuanian
hu: litván

en: Comma (,)
hu: Vessző (,)

en: Capitalize first letter
hu: Naggyá alakítja az első betűt

en: Azerbaijani
hu: azeri

en: Estonian
hu: észt

en: Persian
hu: Perzsa

en: Georgian
hu: grúz

en: Latvian
hu: lett

en: Malay
hu: Maláj

en: Albanian
hu: albán

en: Turkmen
hu: Türkmén

en: Ukrainian
hu: ukrán

en: Yoruba
hu: Joruba

en: Prefix: @prefix
hu: Előtag: @prefix
