Number To Word (FieldFormatter) (1.0.2) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
id: Awalan

en: Suffix
id: Akhiran

en: Language
id: Bahasa

en: Field
id: Bidang

en: English
id: Bahasa Inggris

en: Spanish
id: Bahasa Spanyol

en: Space
id: Ruang kapasitas

en: Indonesian
id: Bahasa Indonesia

en: Capitalize first letter
id: Kapitalkan huruf pertama
