Number To Word (FieldFormatter) (1.0.2) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Prefix
jv: Awalan

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Language
jv: Basa

en: Arabic
jv: Basa Arab

en: English
jv: Basa Inggris

en: French
jv: Basa Prancis

en: Italian
jv: Basa Italia

en: Spanish
jv: Basa Spanyol

en: Space
jv: Spasi

en: Bulgarian
jv: Bulgaria

en: Danish
jv: Denmark

en: Dutch
jv: Belanda

en: Hungarian
jv: Hungaria

en: Indonesian
jv: Basa Indonesia

en: Russian
jv: Russia

en: Slovak
jv: Slowakia

en: Swedish
jv: Swedia

en: Lithuanian
jv: Lithuania
