Number To Word (FieldFormatter) (1.0.2) - en to kk translation catalogue (33 entries)

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Language
kk: Тіл

en: Field
kk: Өріс

en: Arabic
kk: Араб

en: English
kk: Ағылшын

en: French
kk: Француз

en: Italian
kk: Итальян

en: Spanish
kk: Испан

en: Bulgarian
kk: Бұлғар

en: Czech
kk: Чех

en: Danish
kk: Дат

en: Dutch
kk: Голланд

en: German
kk: Неміс

en: Hungarian
kk: Венгерлік

en: Indonesian
kk: Индонезиялық

en: Polish
kk: Полдық

en: Romanian
kk: Румындық

en: Russian
kk: Орыс

en: Slovak
kk: Словактық

en: Swedish
kk: Шведтік

en: Turkish
kk: Түрік

en: Lithuanian
kk: Литвалық

en: Azerbaijani
kk: Әзірбайжан

en: Estonian
kk: Эстон

en: Persian
kk: Парсы

en: Georgian
kk: Грузин

en: Latvian
kk: Латвиялық

en: Malay
kk: Малай

en: Albanian
kk: Албан

en: Turkmen
kk: Түркмен

en: Ukrainian
kk: Украин

en: Yoruba
kk: Йоруб тілі
