Number To Word (FieldFormatter) (1.0.2) - en to km translation catalogue (34 entries)

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Language
km: ភាសា

en: Field
km: វាល

en: Arabic
km: អារ៉ាប់

en: English
km: អង់គ្លេស

en: French
km: បារាំង

en: Italian
km: អ៊ីតាលី

en: Spanish
km: អេស្ប៉ាញ

en: Space
km: ទំហំ

en: Bulgarian
km: ប៊ុលហ្ការី

en: Czech
km: ឆេក

en: Danish
km: ដាណឺម៉ាក

en: Dutch
km: ហុល្លង់

en: German
km: អាល្លឺម៉ង់

en: Hungarian
km: ហុងគ្រី

en: Indonesian
km: ឥណ្ឌូនេស៊ី

en: Polish
km: ប៉ូឡូញ

en: Romanian
km: រូម៉ានី

en: Russian
km: រុស្ស៊ី

en: Slovak
km: ស្លូវ៉ាគី

en: Swedish
km: ស៊ុយអែដ

en: Turkish
km: ទួរគី

en: Lithuanian
km: លីទុយអានី

en: Azerbaijani
km: អាហ្ស៊ែរបែហ្សង់

en: Estonian
km: អេស្តូនី

en: Persian
km: ពឺស៊ាន

en: Georgian
km: ហ្សក​ហ្ស៊ី

en: Latvian
km: ឡាតវីយ៉ា

en: Malay
km: ម៉ាឡេស៊ី

en: Albanian
km: អាល់បានី

en: Turkmen
km: ទួគមេនីស្តង់

en: Ukrainian
km: អ៊ុយក្រែន

en: Yoruba
km: យរូបា
