Number To Word (FieldFormatter) (1.0.2) - en to kn translation catalogue (29 entries)

en: Prefix
kn: ಪೂರ್ವದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Suffix
kn: ಅಂತ್ಯದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Arabic
kn: ಅರಬಿಕ್

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: French
kn: ಫ್ರೆಂಚ್

en: Italian
kn: ಇಟಾಲಿಯನ್

en: Spanish
kn: ಸ್ಪಾನಿಶ್

en: Bulgarian
kn: ಬಲ್ಗೇರಿಯನ್

en: Czech
kn: ಜೆಕ್

en: Danish
kn: ಡಾನಿಶ್

en: Dutch
kn: ಡಚ್

en: German
kn: ಜರ್ಮನ್

en: Hungarian
kn: ಹಂಗೇರಿಯನ್

en: Indonesian
kn: ಇಂಡೋನೇಶಿಯನ್

en: Polish
kn: ಪೋಲಿಶ್

en: Romanian
kn: ರೊಮೇನಿಯನ್

en: Russian
kn: ರಶಿಯನ್

en: Slovak
kn: ಸ್ಲೊವಾಕ್

en: Swedish
kn: ಸ್ವೀಡಿಶ್

en: Turkish
kn: ಟರ್ಕಿಷ್

en: Lithuanian
kn: ಲಿತುವಾನಿಯನ್

en: Estonian
kn: ಎಸ್ಟೋನಿಯನ್

en: Persian
kn: ಪರ್ಸಿಯನ್

en: Georgian
kn: ಜಾರ್ಜಿಯನ್

en: Latvian
kn: ಲಾಟ್ವಿಯನ್

en: Malay
kn: ಮಲೇಯ್

en: Ukrainian
kn: ಉಕ್ರೇನಿಯನ್
