Number To Word (FieldFormatter) (1.0.2) - en to ku translation catalogue (34 entries)

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Language
ku: زمان

en: Field
ku: خانە

en: Arabic
ku: عه‌ره‌بی

en: English
ku: ئنگلیزی

en: French
ku: فه‌ره‌نسی

en: Italian
ku: ئیتاڵی

en: Spanish
ku: ئیسپانی

en: Space
ku: بۆشایی

en: Bulgarian
ku: بولگاری

en: Czech
ku: چیکی

en: Danish
ku: دانمارکی

en: Dutch
ku: هۆڵەندی

en: German
ku: ئەلمانی

en: Hungarian
ku: هه‌نگاری

en: Indonesian
ku: ئیندۆنیسی

en: Polish
ku: پۆلۆنی

en: Romanian
ku: ڕۆمانی

en: Russian
ku: ڕووسی

en: Slovak
ku: سلۆڤاکی

en: Swedish
ku: سویدی

en: Turkish
ku: تورکی

en: Lithuanian
ku: لیتوانی

en: Azerbaijani
ku: ئازەربایجانی

en: Estonian
ku: ئه‌ستۆنی

en: Persian
ku: فارسی

en: Georgian
ku: جۆرجی

en: Latvian
ku: لاتڤی

en: Malay
ku: مالیزی

en: Albanian
ku: ئه‌لبانی

en: Turkmen
ku: تورکمێینی

en: Ukrainian
ku: ئۆکرانی

en: Yoruba
ku: یۆروبا
