Number To Word (FieldFormatter) (1.0.2) - en to ms translation catalogue (30 entries)

en: Prefix
ms: Tatatanda awalan

en: Suffix
ms: Akhiran

en: Language
ms: Bahasa

en: Field
ms: Medan

en: Arabic
ms: Arab

en: English
ms: Inggeris

en: French
ms: Perancis

en: Italian
ms: Itali

en: Spanish
ms: Sepanyol

en: Space
ms: Ruang

en: Bulgarian
ms: Bulgaria

en: Danish
ms: Denmark

en: Dutch
ms: Belanda

en: German
ms: Jerman

en: Hungarian
ms: Hungary

en: Indonesian
ms: Indonesia

en: Polish
ms: Polska

en: Romanian
ms: Romania

en: Russian
ms: Rusia

en: Swedish
ms: Sweden

en: Turkish
ms: Turki

en: Lithuanian
ms: Lithuania

en: Azerbaijani
ms: Azerbaijan

en: Estonian
ms: Estonia

en: Persian
ms: Farsi

en: Georgian
ms: Georgia

en: Latvian
ms: Latvia

en: Malay
ms: Melayu

en: Albanian
ms: Albania

en: Ukrainian
ms: Ukraine
