Number To Word (FieldFormatter) (1.0.2) - en to ne translation catalogue (31 entries)

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Language
ne: भाषा

en: Arabic
ne: अरबिक

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Italian
ne: इटालीयन्

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: Bulgarian
ne: बुलगेरियाई

en: Czech
ne: चेक

en: Dutch
ne: डच

en: German
ne: जर्मन

en: Hungarian
ne: हंगेरी

en: Indonesian
ne: इन्डोनेशियाई

en: Polish
ne: पोलिश

en: Romanian
ne: रोमेनियाई

en: Russian
ne: रूसी

en: Slovak
ne: स्लोवाक

en: Swedish
ne: स्वीडिश

en: Turkish
ne: तुर्की

en: Lithuanian
ne: लिथुएनी

en: Azerbaijani
ne: अजरबैजानी

en: Estonian
ne: एस्तोनियन

en: Persian
ne: फ़ारसी

en: Georgian
ne: जॉर्जीयन्

en: Latvian
ne: लातवी

en: Malay
ne: मलय

en: Albanian
ne: अलबेनियाई

en: Turkmen
ne: तुर्कमेन

en: Ukrainian
ne: यूक्रेनी

en: Yoruba
ne: योरुबा
