Number To Word (FieldFormatter) (1.0.2) - en to nl translation catalogue (35 entries)

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Language
nl: Taal

en: Field
nl: Veld

en: Arabic
nl: Arabisch

en: English
nl: Engels

en: French
nl: Frans

en: Italian
nl: Italiaans

en: Spanish
nl: Spaans

en: Space
nl: Spatie

en: Bulgarian
nl: Bulgaars

en: Czech
nl: Tsjechisch

en: Danish
nl: Deens

en: Dutch
nl: Nederlands

en: German
nl: Duits

en: Hungarian
nl: Hongaars

en: Indonesian
nl: Indonesisch

en: Polish
nl: Pools

en: Romanian
nl: Roemeens

en: Russian
nl: Russisch

en: Slovak
nl: Slowaaks

en: Swedish
nl: Zweeds

en: Turkish
nl: Turks

en: Lithuanian
nl: Litouws

en: Comma (,)
nl: Komma (,)

en: Capitalize first letter
nl: Eerste letter hoofdletter maken

en: Azerbaijani
nl: Azeri

en: Estonian
nl: Ests

en: Persian
nl: Perzisch

en: Georgian
nl: Georgisch

en: Latvian
nl: Lets

en: Malay
nl: Maleis

en: Albanian
nl: Albanees

en: Turkmen
nl: Turkmeens

en: Ukrainian
nl: Oekraïens
