Number To Word (FieldFormatter) (1.0.2) - en to nn translation catalogue (30 entries)

en: Language
nn: Språk

en: Field
nn: Felt

en: Arabic
nn: Arabisk

en: English
nn: Engelsk

en: French
nn: Fransk

en: Italian
nn: Italiensk

en: Spanish
nn: Spansk

en: Bulgarian
nn: Bulgarsk

en: Czech
nn: Tjekkisk

en: Danish
nn: Dansk

en: Dutch
nn: Nederlansk

en: German
nn: Tysk

en: Hungarian
nn: Ungarsk

en: Indonesian
nn: Indonesisk

en: Polish
nn: Polsk

en: Romanian
nn: Rumensk

en: Russian
nn: Russisk

en: Slovak
nn: Slovakisk

en: Swedish
nn: Svensk

en: Turkish
nn: Tyrkisk

en: Lithuanian
nn: Litauisk

en: Azerbaijani
nn: Azerbaijansk

en: Estonian
nn: Estisk

en: Persian
nn: Persisk

en: Georgian
nn: Georgisk

en: Latvian
nn: Lettisk

en: Malay
nn: Malaysisk

en: Albanian
nn: Albansk

en: Turkmen
nn: Turkmenisk

en: Ukrainian
nn: Ukrainsk
