Number To Word (FieldFormatter) (1.0.2) - en to oc translation catalogue (29 entries)

en: Suffix
oc: Sufix

en: Language
oc: Lenga

en: Field
oc: Camp

en: Arabic
oc: Arabi

en: English
oc: Anglés

en: French
oc: Francés

en: Spanish
oc: Espanhòl

en: Space
oc: Espace

en: Bulgarian
oc: Bulgar

en: Czech
oc: Chèc

en: Danish
oc: Danés

en: Dutch
oc: Neerlandés

en: German
oc: Alemand

en: Hungarian
oc: Ongrés

en: Polish
oc: Polonés

en: Romanian
oc: Romanés

en: Russian
oc: Rus

en: Slovak
oc: Eslovac

en: Swedish
oc: Suedés

en: Turkish
oc: Turc

en: Lithuanian
oc: Lituanian

en: Capitalize first letter
oc: Metre la primièra letra en majuscula

en: Azerbaijani
oc: Azerbaitjanés

en: Persian
oc: Pèrse

en: Latvian
oc: Lituanian

en: Malay
oc: Malés

en: Albanian
oc: Albanés

en: Turkmen
oc: Turcmèn

en: Ukrainian
oc: Ucraïnian
