Number To Word (FieldFormatter) (1.0.2) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Language
ps: ژبه

en: Arabic
ps: عربي

en: English
ps: انګرېزي

en: French
ps: فرانسوی

en: Italian
ps: اېټالوی

en: Spanish
ps: هسپانوی

en: Space
ps: تشه

en: Bulgarian
ps: بلغاریایی

en: Indonesian
ps: اندونيزيایی

en: Polish
ps: پولنډی

en: Romanian
ps: رومانیایی

en: Russian
ps: روسی

en: Swedish
ps: سويډنی

en: Turkish
ps: تورکی

en: Lithuanian
ps: لېتوانيایی

en: Azerbaijani
ps: آزربايجانی

en: Estonian
ps: ايستونیا

en: Latvian
ps: لاتويیایی

en: Albanian
ps: البانوی

en: Ukrainian
ps: اوکرانی
