Number To Word (FieldFormatter) (1.0.2) - en to sq translation catalogue (28 entries)

en: Language
sq: Gjuha

en: Arabic
sq: Arabe

en: English
sq: Anglisht

en: French
sq: Frengjisht

en: Italian
sq: Italisht

en: Spanish
sq: Spanjisht

en: Bulgarian
sq: Bullgarisht

en: Czech
sq: Çekisht

en: Danish
sq: Danisht

en: Dutch
sq: Hollandeze

en: German
sq: Gjermanisht

en: Hungarian
sq: Hungarisht

en: Indonesian
sq: Indoneziane

en: Polish
sq: Polonisht

en: Romanian
sq: Rumanisht

en: Russian
sq: Rusisht

en: Slovak
sq: Sllovake

en: Swedish
sq: Suedisht

en: Turkish
sq: Turqisht

en: Lithuanian
sq: Lituaniane

en: Azerbaijani
sq: Azerbaixhani

en: Estonian
sq: Estonisht

en: Persian
sq: Persiane

en: Georgian
sq: Gjeorgjisht

en: Latvian
sq: Letonisht

en: Albanian
sq: Shqip

en: Turkmen
sq: Turkmenisht

en: Ukrainian
sq: Ukrahinase
