Number To Word (FieldFormatter) (1.0.2) - en to sr translation catalogue (26 entries)

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Language
sr: Језик

en: Arabic
sr: арапски

en: English
sr: енглески

en: French
sr: француски

en: Italian
sr: италијански

en: Spanish
sr: шпански

en: Bulgarian
sr: бугарски

en: Czech
sr: чешки

en: Danish
sr: дански

en: Dutch
sr: холандски

en: German
sr: немачки

en: Hungarian
sr: мађарски

en: Polish
sr: пољски

en: Romanian
sr: румунски

en: Russian
sr: руски

en: Slovak
sr: словачки

en: Turkish
sr: турски

en: Lithuanian
sr: литвански

en: Estonian
sr: естонски

en: Persian
sr: персијски

en: Georgian
sr: грузијски

en: Latvian
sr: летонски

en: Albanian
sr: албански

en: Ukrainian
sr: украјински
