Number To Word (FieldFormatter) (1.0.2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
th: คำนำหน้า

en: Suffix
th: คำต่อท้าย

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Spanish
th: ภาษาสเปน

en: Space
th: ช่องว่าง

en: Polish
th: ภาษาโปแลนด์
