Number To Word (FieldFormatter) (1.0.2) - en to tr translation catalogue (35 entries)

en: Prefix
tr: Ön ek

en: Suffix
tr: Son ek

en: Language
tr: Dil

en: Field
tr: Alan

en: Arabic
tr: Arapça

en: English
tr: İngilizce

en: French
tr: Fransızca

en: Italian
tr: İtalyanca

en: Spanish
tr: İspanyolca

en: Space
tr: Boşluk

en: Bulgarian
tr: Bulgarca

en: Czech
tr: Çekçe

en: Danish
tr: Danca

en: Dutch
tr: Hollandaca

en: German
tr: Almanca

en: Hungarian
tr: Macarca

en: Indonesian
tr: Endonezya dili

en: Polish
tr: Lehçe

en: Romanian
tr: Rumence

en: Russian
tr: Rusça

en: Slovak
tr: Slovakça

en: Swedish
tr: İsveççe

en: Turkish
tr: Türkçe

en: Lithuanian
tr: Litvanyaca

en: Comma (,)
tr: Virgül (,)

en: Capitalize first letter
tr: İlk harfi büyült

en: Azerbaijani
tr: Azerice

en: Estonian
tr: Estonyaca

en: Persian
tr: Farsça

en: Georgian
tr: Gürcüce

en: Latvian
tr: Letonca

en: Malay
tr: Malayca

en: Albanian
tr: Arnavutça

en: Turkmen
tr: Türkmence

en: Ukrainian
tr: Ukraynaca
