Number To Word (FieldFormatter) (1.0.2) - en to uk translation catalogue (37 entries)

en: Prefix
uk: Префікс

en: Suffix
uk: Суфікс

en: Language
uk: Мова

en: Field
uk: Поле

en: Arabic
uk: Арабська

en: English
uk: Англійська

en: French
uk: Французька

en: Italian
uk: Італійська

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Space
uk: Пробіл

en: Bulgarian
uk: Болгарська

en: Czech
uk: Чеська

en: Danish
uk: Датська

en: Dutch
uk: Голландська

en: German
uk: Німецька

en: Hungarian
uk: Угорська

en: Indonesian
uk: Індонезійська

en: Polish
uk: Польська

en: Romanian
uk: Румунська

en: Russian
uk: Російська ( мова країни терориста )

en: Slovak
uk: Словацька

en: Swedish
uk: Шведська

en: Turkish
uk: Турецька

en: Lithuanian
uk: Литовська

en: Comma (,)
uk: Кома (,)

en: Capitalize first letter
uk: Перша літера велика

en: Azerbaijani
uk: Азербайджанська

en: Estonian
uk: Естонська

en: Persian
uk: Перська

en: Georgian
uk: Грузинська

en: Latvian
uk: Латиська

en: Malay
uk: Малайська

en: Albanian
uk: Албанська

en: Turkmen
uk: Туркменська

en: Ukrainian
uk: Українська

en: Yoruba
uk: Йоруба

en: Portuguese (Brazil)
uk: Португальська (Бразилія)
