Nuxtify (1.0.0-alpha6) - en to cy translation catalogue (22 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Content
cy: Cynnwys

en: On
cy: Ymlaen

en: Search
cy: Chwilio

en: Image
cy: Delwedd

en: Taxonomy term
cy: Term tacsonomi

en: Help
cy: Cymorth

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Page
cy: Tudalen

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Header
cy: Pennawd

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen

en: Anonymous
cy: Anhysbys

en: Front page
cy: Tudalen flaen

en: Anonymous user
cy: Defnyddiwr anhysbys

en: Global
cy: Eang

en: Subtitle
cy: Is-deitl

en: Dutch
cy: Iseldireg

en: Page top
cy: Brig y dudalen

en: Page bottom
cy: Gwaelod y dudalen
