Nuxtify (1.0.0-alpha6) - en to jv translation catalogue (24 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: Search
jv: Goléki

en: Image
jv: Gambar

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: Help
jv: Pitulungan

en: Icon
jv: Ikon

en: User
jv: Panganggo

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Page
jv: Kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Published
jv: Dipacak

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Front page
jv: Kācā Ngajeng

en: Subtitle
jv: Sub judul

en: Dutch
jv: Belanda

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: First sidebar
jv: Sidebar pertama

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: Full content
jv: Konten wutuh
