Nuxtify (1.0.0-alpha6) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Search
ta: தேடல்

en: Help
ta: உதவி

en: User
ta: பயனாளர்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: Promoted to front page
ta: முகப்பு பக்கத்திற்கு ஏற்றப்பட்டது

en: Anonymous
ta: பெயரிலி
