Nuxtify (1.0.0-beta1) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Content
se: Sisdoallu

en: Search
se: Oza

en: Image
se: Govva

en: Help
se: Veahkki

en: User
se: Geavaheaddji

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon
