Nuxtify (1.0.0-beta3) - en to ku translation catalogue (25 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Search
ku: گەڕان

en: Image
ku: وێنە

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: Help
ku: یارمەتی

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Page
ku: پەڕە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Front page
ku: پەڕەی سەرەتا

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Anonymous user
ku: بەکارهێنەری نەناسراو

en: Subtitle
ku: ژێرنیشان

en: Dutch
ku: هۆڵەندی

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Full content
ku: ناوەڕۆکی پڕاوپڕ
