Nasjonalt vitenarkiv (NVA) (1.0.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Introduction
ca: Introducció

en: Example
ca: Exemple

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Number of results per page
ca: Nombre de resultats per pàgina

en: Author Name
ca: Nom de l'autor

en: Journal Article
ca: Article d'una revista científica

en: Published date
ca: Data de publicació
