Nasjonalt vitenarkiv (NVA) (1.0.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: Example
eu: Adibide
