Nasjonalt vitenarkiv (NVA) (1.0.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Categories
fr: Catégories

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Hostname
fr: Nom d'hôte

en: Example
fr: Exemple

en: Sort by
fr: Trier par

en: Number of results per page
fr: Nombre de résultats par page

en: Author Name
fr: Nom de l'auteur

en: Journal Article
fr: Article de revue

en: Published date
fr: Date de publication
