Nasjonalt vitenarkiv (NVA) (1.0.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Categories
hr: Kategorije

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Sort by
hr: Rasporedi po
