Nasjonalt vitenarkiv (NVA) (1.0.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Categories
ja: カテゴリー

en: Custom
ja: カスタム

en: Hostname
ja: ホスト名

en: Introduction
ja: 序文

en: Example
ja: 例

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Number of results per page
ja: 一ページあたりの結果数

en: Author Name
ja: 著者名

en: Published date
ja: 公開日時

en: Architecture
ja: アーキテクチャー
