Nasjonalt vitenarkiv (NVA) (1.0.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Example
lv: Piemērs

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Author Name
lv: Autora vārds
