Nasjonalt vitenarkiv (NVA) (1.0.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Categories
ru: Категории

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Custom
ru: Собственная

en: Hostname
ru: Имя хоста

en: Introduction
ru: Введение

en: Example
ru: Пример

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Author Name
ru: Имя автора

en: Published date
ru: Дата публикации

en: Client Secret
ru: Пароль клиента
