Nasjonalt vitenarkiv (NVA) (1.0.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Custom
tr: Özel

en: Hostname
tr: Sunucu adı

en: Example
tr: Örnek

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Author Name
tr: Yazar Adı

en: Journal Article
tr: Süreli Yayın Makalesi
