Nasjonalt vitenarkiv (NVA) (1.0.1-alpha1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Title
da: Titel

en: Categories
da: Kategorier

en: Custom
da: Tilpasset

en: Introduction
da: Introduktion

en: Example
da: Eksempel

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Author Name
da: Forfatternavn

en: Published date
da: Udgivelsesdato
