Nasjonalt vitenarkiv (NVA) (1.0.2-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Categories
cs: Kategorie

en: Custom
cs: Vlastní

en: Introduction
cs: Úvod

en: Example
cs: Příklad

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Author Name
cs: Jméno autora
