Nasjonalt vitenarkiv (NVA) (1.0.2-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Introduction
el: Εισαγωγή

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά
