Nasjonalt vitenarkiv (NVA) (1.0.2-alpha1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Categories
it: Categorie

en: Custom
it: Personalizzato

en: Introduction
it: Introduzione

en: Example
it: Esempio

en: Sort by
it: Ordina per

en: Author Name
it: Nome dell'autore
