Nasjonalt vitenarkiv (NVA) (1.0.4-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Hostname
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།
