Nasjonalt vitenarkiv (NVA) (1.0.4-alpha1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Title
es: Título

en: Categories
es: Categorías

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: Custom
es: Personalizado

en: Hostname
es: Nombre del servidor

en: Introduction
es: Introducción

en: Example
es: Ejemplo

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Number of results per page
es: Cantidad de resultados por página

en: Author Name
es: Nombre del autor

en: Journal Article
es: Artículo de revista académica

en: Published date
es: Fecha de publicación
