Nasjonalt vitenarkiv (NVA) (1.0.4-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Title
is: Titill

en: Categories
is: Flokkar

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Hostname
is: Vélarheiti

en: Sort by
is: Raða eftir
