Nasjonalt vitenarkiv (NVA) (1.0.4-alpha1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Custom
lt: Savitas

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Introduction
lt: Įžanga

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal
