Nasjonalt vitenarkiv (NVA) (1.0.4-alpha1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Categories
vi: Mục phân loại

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Introduction
vi: Giới thiệu

en: Example
vi: Ví dụ

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Number of results per page
vi: Số kết quả mỗi trang:
