Nasjonalt vitenarkiv (NVA) (1.0.5-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Custom
eo: Propra

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ
