Nasjonalt vitenarkiv (NVA) (1.0.5-alpha1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Title
gl: Título

en: Categories
gl: Categorías

en: Custom
gl: Personalizado

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: Introduction
gl: Introdución

en: Example
gl: Exemplo

en: Sort by
gl: Ordenar por
