Nasjonalt vitenarkiv (NVA) (1.0.5-alpha1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Custom
hu: Egyéni

en: Hostname
hu: Kiszolgáló neve

en: Introduction
hu: Bevezetés

en: Example
hu: Példa

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Number of results per page
hu: Oldalanként megjelenő eredmények száma

en: Author Name
hu: Szerző neve

en: Journal Article
hu: Folyóiratban megjelent cikk

en: Published date
hu: Közzétételi dátum

en: Architecture
hu: Építészet

en: Textbook
hu: Szövegkönyv
