Nasjonalt vitenarkiv (NVA) (1.0.5-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Categories
jv: Kategori

en: Custom
jv: Kostum

en: Hostname
jv: Jeneng Host

en: Example
jv: Contoné
