Nasjonalt vitenarkiv (NVA) (1.0.5-alpha1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Hostname
kn: ಅತಿಥೇಯದ ಹೆಸರು

en: Introduction
kn: ಪರಿಚಯ

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ
