Nasjonalt vitenarkiv (NVA) (1.0.5-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Hostname
mr: होस्टनेम

en: Example
mr: उदाहरण

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
